Vård online
Vård online

Kontaktuppgifter till våra HR-ansvariga

Vill du prata karriär eller veta hur du kan göra skillnad? Ta kontakt med någon av oss.

Funktion

Namn

E-post

Titel

Supportfunktioner 

Paulin Löfqvist 

Paulin.Lofqvist@capio.se

HR-specialist 

Ortopedi 

Sofia Edetoft  

Sofia.Edetoft@capio.se

HR-chef 

Specialistkliniker 

Anders Jansson

Anders.Jansson@capio.se

HR-chef 

Närsjukvård 

Lena Andersson

Lena.Andersson3@capio.se 

HR-specialist 

Äldre och Mobil Vård

Karin Liren

Karin.Liren@capio.se

HR-specialist 

St Görans Sjukhus 

Razan Ahmad 

Razan.Ahmad@capiostgoran.se 

HR-specialist 

E-post ovan är endast avsedd för allmänna frågor. Vid kontakt via e-post kan vi inte garantera sekretessen. För din säkerhet ska du aldrig, i kontakt med oss via e-post, ange personnummer eller känslig data.